Draudze Ziņas Kalendārs Jautājumi Vēsture Bibliotēka Saites Kontakti Atbalsts

Ziņas

Ziemassvētki draudzē
24. decembris, 2015
Ziemassvētki draudzē Koncertā piedalījās Slokas ev.luteriskās draudzes koris, vadītāja Māra Gulbe un ērģelnieks Mikus Dzenītis. Paldies viņiem!
Dievkalpojumu vadīja mācītājs Aivars Gusevs.
Paldies autovadītājiem
07. decembris, 2015
Paldies autovadītājiem Salauzt un neatjaunot - tādi ir šodienas tikumi
Pļaujas svētku diena Salas draudzē
04. oktobris, 2015
Pļaujas svētku diena Salas draudzē
Lasīt vēl
Aicinām visus uz fantastiskiem Piņķu draudzes ērģeļu jubilejas koncertiem
02. oktobris, 2015
Aicinām visus uz fantastiskiem Piņķu draudzes ērģeļu jubilejas koncertiem No 13. līdz 18. oktobrim KATRU dienu
19. septembris, 2015
Jaunās LELB Dziesmu grāmatas atvēršanas svētki Rīgas Domā 2015. gada 19. septembrī. Mūsu baznīcai ir iemesls priecāties, jo pēc 20 gadu darba iznāks jauna LELB Dziesmu grāmata. Ļoti priecāsimies par katru, kam būs iespēja piedalīties klātienē sestdien, 19.septembrī 15:00 Rīgas Domā.
Lasīt vēl
Informatīvi izklaidējošs pasākums "DRAUDZE KĀ ĢIMENE"
17. maijs, 2015
Informatīvi izklaidējošs pasākums "DRAUDZE KĀ ĢIMENE" Organizē "Luterāņu Stunda". Pasākums notiks pēc Dievkalpojuma. Aicināti visi, kas jūt savu piederību draudzei.
Apsveikums Ziemassvētkos un gadu mijā
17. decembris, 2014
Apsveikums Ziemassvētkos un gadu mijā
Lasīt vēl
Dievkalpojums ar Rīgas sv.Jāņa draudzes kori, vad.Ilze Reine.
21. septembris, 2014
Dievkalpojums ar Rīgas sv.Jāņa draudzes kori, vad.Ilze Reine. Piecpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem. Dievkalpojumu kuplinājā Rīgas sv.Jāņa draudzes koris, vad.Ilze Reine. Paldies viņiem!
Draudzes diena 2014
31. jūlijs, 2014
Draudzes diena 2014 Aizvadītajā svētdienā Salas Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze aizvadīja, nu jau par tradīciju kļuvušo, draudzes dienu.
Lasīt vēl
Draudzes diena! Salas Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz arī Tevi!
01. jūlijs, 2014
Draudzes diena! Salas Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz arī Tevi! Šā gada 31.augustā. Esi gaidīts!
Viesos Luterāņu stunda un Goran Gora.