Draudze Ziņas Kalendārs Jautājumi Vēsture Bibliotēka Saites Kontakti Atbalsts

Ziņas

Baznīca dzimšanas svētki 2014
08. jūnijs, 2014
Baznīca dzimšanas svētki 2014 Kad Vasarassvētku diena bija atnākusi, visi bija sapulcējušies vienā vietā ... Apd.2:1
Pirmā jūnija svētdiena 2014.gadā
01. jūnijs, 2014
Pirmā jūnija svētdiena 2014.gadā Kā katru svētdienu notika dievkalpojums ar Svētko Vakarēdienu. Dievkalpojumu kuplināja kristības. Par vienu Dieva bērnu ir vairāk!
Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Salas draudzē
13. aprīlis, 2014
Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Salas draudzē Klusā nedēļa sevī ietver daudzus notikumus Jēzus dzīvē. Evaņģēliji stāsta par Zaļās Ceturtdienas notikumiem jeb Kristus pēdējām vakariņām kopā ar mācekļiem un Svētā Vakarēdiena iestādīšanu. Tam seko Jūdas nodevīgais skūpsts par trīsdesmit dālderiem un Jēzus sagūstīšana.

Savukārt nākamajā dienā - Lielajā Piektdienā Jēzus nonāk romiešu un jūdu farizeju tiesas priekšā, kur Viņš tiek izsmiets un notiesāts. Tam seko Kristus krusta ceļš un Viņa krustā sišana.

Avots: www.lelb.lv
Slokas baznīcas 160 gadu jubileja
16. februāris, 2014
Slokas baznīcas 160 gadu jubileja 2014.gada 16.februārī plkst.10.00 Raiņa ielā 4, Jūrmalā
Ziemassvētki 2013
24. decembris, 2013
Ziemassvētki 2013 Ziemassvētki ir Dieva Tēva diena, kad Tēvs dod pasaulei savu Dēlu, kas ienāk šajā pasaulē kā bērns.
Lasīt vēl
Ziemassvētku ieskaņu koncerts "No debesīm jums atnesu"
22. decembris, 2013
Ziemassvētku ieskaņu koncerts "No debesīm jums atnesu" Koncertā piedalījās Slokas ev.luteriskās draudzes koris, vadītāja Māra Gulbe un ērģelnieks Mikus Dzenītis.
Dievkalpojumu vadīja mācītājs Aivars Gusevs.
Rudens talka 2013
26. oktobris, 2013
Rudens talka 2013 Zaļais paklājs ap baznīcu bija paslēpies un daži entuziasti nolēma to novērst.
Draudzes diena 2013
18. augusts, 2013
Draudzes diena 2013 Tu neesi vientuļa sala, tāda gadu no gada ir mūsu, Salas sv. Jāņa draudzes Draudzes dienas devīze. Un , patiesi, esot draudzē Tu neesi viens. Katru gadu augusta mēnesī mēs pulcējamies uz sadraudzību, kur kopā varam svinēt dievkalpojumu, gūt jaunas teoloģiskās atziņas, klausīties labu mūziku un vienkārši būt sadraudzībā.
Lasīt vēl
Salas Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz uz gadskārtējo draudzes dienu „Tu neesi vientuļa Sala”
11. jūlijs, 2013
Salas Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze <big>ielūdz</big> uz gadskārtējo <big>draudzes dienu</big> „Tu neesi vientuļa Sala” Šā gada 18.augustā. Atnāc!
Noslēgusies LELB 26.Sinode
10. jūnijs, 2013
Noslēgusies LELB 26.Sinode 7.-8. jūnijā Rīgas Domā risinājās LELB 26.sinode, kurā luterāņu 288 draudžu pārstāvji lēma par baznīcas pastāvēšanai būtiskiem jautājumiem. Sinodē piedalījās 395 draudžu pārstāvji (mācītāji, draudžu priekšnieki, Virsvaldes locekļi u.c.) jeb 89% no visiem balsstiesīgajiem. Sinodes darbā piedalījās arī 18 ārzemju viesi.