Ziņas

17. decembris, 2014
Apsveikums Ziemassvētkos un gadu mijā
Lasīt vēl
Dievkalpojums ar Rīgas sv.Jāņa draudzes kori, vad.Ilze Reine.
21. septembris, 2014
Dievkalpojums ar Rīgas sv.Jāņa draudzes kori, vad.Ilze Reine. Piecpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem. Dievkalpojumu kuplinājā Rīgas sv.Jāņa draudzes koris, vad.Ilze Reine. Paldies viņiem!
Draudzes diena 2014
31. jūlijs, 2014
Draudzes diena 2014 Aizvadītajā svētdienā Salas Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze aizvadīja, nu jau par tradīciju kļuvušo, draudzes dienu.
Lasīt vēl
Draudzes diena! Salas Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz arī Tevi!
01. jūlijs, 2014
Draudzes diena! Salas Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz arī Tevi! Šā gada 31.augustā. Esi gaidīts!
Viesos Luterāņu stunda un Goran Gora.
Baznīca dzimšanas svētki 2014
08. jūnijs, 2014
Baznīca dzimšanas svētki 2014 Kad Vasarassvētku diena bija atnākusi, visi bija sapulcējušies vienā vietā ... Apd.2:1
Pirmā jūnija svētdiena 2014.gadā
01. jūnijs, 2014
Pirmā jūnija svētdiena 2014.gadā Kā katru svētdienu notika dievkalpojums ar Svētko Vakarēdienu. Dievkalpojumu kuplināja kristības. Par vienu Dieva bērnu ir vairāk!
Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Salas draudzē
13. aprīlis, 2014
Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Salas draudzē Klusā nedēļa sevī ietver daudzus notikumus Jēzus dzīvē. Evaņģēliji stāsta par Zaļās Ceturtdienas notikumiem jeb Kristus pēdējām vakariņām kopā ar mācekļiem un Svētā Vakarēdiena iestādīšanu. Tam seko Jūdas nodevīgais skūpsts par trīsdesmit dālderiem un Jēzus sagūstīšana.

Savukārt nākamajā dienā - Lielajā Piektdienā Jēzus nonāk romiešu un jūdu farizeju tiesas priekšā, kur Viņš tiek izsmiets un notiesāts. Tam seko Kristus krusta ceļš un Viņa krustā sišana.

Avots: www.lelb.lv
Slokas baznīcas 160 gadu jubileja
16. februāris, 2014
Slokas baznīcas 160 gadu jubileja 2014.gada 16.februārī plkst.10.00 Raiņa ielā 4, Jūrmalā
Ziemassvētki 2013
24. decembris, 2013
Ziemassvētki 2013 Ziemassvētki ir Dieva Tēva diena, kad Tēvs dod pasaulei savu Dēlu, kas ienāk šajā pasaulē kā bērns.
Lasīt vēl
Ziemassvētku ieskaņu koncerts "No debesīm jums atnesu"
22. decembris, 2013
Ziemassvētku ieskaņu koncerts "No debesīm jums atnesu" Koncertā piedalījās Slokas ev.luteriskās draudzes koris, vadītāja Māra Gulbe un ērģelnieks Mikus Dzenītis.
Dievkalpojumu vadīja mācītājs Aivars Gusevs.