Vasarsvētki 2013

19. maijs, 2013
Vasarsvētki 2013 Kad Vasarassvētku diena bija atnākusi, visi bija sapulcējušies vienā vietā ... Apd.2:1
Pēc Lieldienām seko Lieldienu laiks, 50 dienu ilgs laiks līdz Vasarsvētkiem. Saskaņā ar Jauno Derību Jēzus 40 dienas savā garīgajā ķermenī vēl ir klātesošs pie mācekļiem līdz pat savai Debesbraukšanai, Debesīs uzņemšanai. Vēl pēc 10 dienām tiek svinēti Vasarsvētki - Svētā Gara izliešanas svētki, kas vēstī par to, kā Kristus mācekļiem tiek dots Svētais Gars. Vasarsvētku notikums ir aprakstīts Apustuļu darbu grāmatas 2. nodaļā. (LELB, Baznīcas gads)

Altāris tika rotāts Svētā Gara krāsā - sarkanā.

Vasarsvētku dievkalpojuma laikā tikai iesvētīti un draudzē uzņemti pieci jauni draudzes locekļi. Iesvētītajiem par piemiņu tika dāvinātas grāmatas "Svēto Rakstu apceres katrai dienai" (Mārtiņš Luters) un "Par kristīgas dzīves principiem" (Jānis Vanags) ar ierakstu:
Jēzus saka:
Ēs esmu dzīvības maize. Kas pie Manis nāk, tam nesalks, un kas Man tic, tam neslāps nemūžam!
Jņ.6;35

Foto galerija — Vasarsvētki 2013