Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Salas draudzē

13. aprīlis, 2014
Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Salas draudzē Klusā nedēļa sevī ietver daudzus notikumus Jēzus dzīvē. Evaņģēliji stāsta par Zaļās Ceturtdienas notikumiem jeb Kristus pēdējām vakariņām kopā ar mācekļiem un Svētā Vakarēdiena iestādīšanu. Tam seko Jūdas nodevīgais skūpsts par trīsdesmit dālderiem un Jēzus sagūstīšana.

Savukārt nākamajā dienā - Lielajā Piektdienā Jēzus nonāk romiešu un jūdu farizeju tiesas priekšā, kur Viņš tiek izsmiets un notiesāts. Tam seko Kristus krusta ceļš un Viņa krustā sišana.

Avots: www.lelb.lv
Zaļās ceturtdienas dievkalpojums notiks Slokas evanģēliski luteriskajā baznīcā 2014.gada 17.aprīlī 19:00.

Lielās piektdienas dievkalpojums Salas draudzē piektdien 2014.gada 18.aprīlī 13:00. Salas draudzē altāris tiks tērpts melnā krāsā, simbolizējot Kristus nāves dienu un cilvēces grēku izpirkšanas dienu.

Lieldienu nakts vigālija Slokas evanģēliski luteriskajā baznīcā 2014.gada 19.aprīlī 21:00.

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums Salas draudzē svētdien, 2014.gada 20.aprīlī 13:00.

Otro Lieldienu dievkalpojums notiks Slokas evanģēliski luteriskajā baznīcā 2014.gada 21.aprīlī 10:00.
Foto galerija — Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi Salas draudzē 2014