Draudzes diena 2014

31. jūlijs, 2014
Draudzes diena 2014 Aizvadītajā svētdienā Salas Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze aizvadīja, nu jau par tradīciju kļuvušo, draudzes dienu.
Diena iesākās ar Svētbrīdi baznīcā. Tika kristīts viens bērniņš un iesvētīts viens jauns draudzes loceklis.
Turpinājumā Luterāņu stunda bija sarīkojusi pieaugušajiem diskusiju par tēmu "Atvērta Baznīca". Vadīja diskusiju Artis Puriņš. Ar prieku varam secināt, ka esam ceļā uz šāda tipa baznīcu. Joprojām gan paliek uz ko tiekties nākotnē.
Bērniem paralēli notika "Panda Mania". Izskatījās jautri - bundžiņas tika kratītas un vaļā taisītas, bumbiņas karotē nestas utt. Gribat uzzināt vairāk, aiciniet viņus ciemos!
Pasākums tika iemūžināts video. Gadu mijā iespējams mūsu pasākuma fragmenti būs vērojami misijas uzņemtajā filmā.
Sadraudzības galds kā ierasts bija bagātīgi klāts un gards. Paldies čaklajām saimniecītēm.
Izskaņā skanēja koncerts "Ar skatu uz debesīm". Dziedātājs Goran Gora priecēja garu un kuplināja viņu I.Ziedoņa dzeja.
Atzīmējot faktu, ka daļa baznīcas ir ieguvusi jaunu jumta segumu, tika pasniegtas dažas piemiņes veltes, kas izgatavotas no vecās mūra latas. Velti saņēma arī draudzes ciemiņš - iecirkņa prāvests Andris Krauliņš.
Foto galerija — Draudzes diena 2014